Колектив Боярського навчально-виховного комплексу "Колегіум - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3"

У навчальному закладі 85 педагогічних працівників.

Мають почесні звання:

«Відмінник освіти» - 12;
«Учитель – методист» - 20;
«старший вчитель» - 22.

Мають кваліфікаційну категорію:

спеціаліст – 12;
спеціаліст другої категорії – 7;
спеціаліст першої категорії – 8;
спеціаліст вищої категорії – 58.

Прізвище, ім'я та по батьковіПосада та предмет викладанняКваліфікаціяЗвання
Михайлова Стелла ЄвгенівнаДиректор школи, вчитель зарубіжної літературиВища категоріяУчитель-методист, Відмінник освіти
Волошена Раїса ВікторівнаЗаступник дир. З НВР, вчитель історіїВища категоріяУчитель-методист, Відмінник освіти
Хмара Алла МиколаївнаЗаступник дир. З НВР, вчитель географіїВища категоріяУчитель-методист, Відмінник освіти
Черевко Інна АнатоліївнаЗаступник дир. з НВР, вчитель початкових класівВища категоріяУчитель-методист, Відмінник освіти
Кучеренко Вікторія ВіталіївнаЗаступник дир. з ВРВища категоріяУчитель-методист
Ткаченко Вікторія ВіталіївнаВчитель української мови, літератури та зарубіжної літературиВища категорія
Гарбар Алла ОлексіївнаВчитель української мови та літератури1 категорія
Караульна Ірина ВолодимирівнаВчитель української мови та літературиВища категоріяУчитель-методист
Клименко Олена МиколаївнаВчитель української мови та літературиВища категорія
Коцур Людмила ВолодимирівнаВчитель української мови та літературиВища категоріяУчитель-методист
Лук'янчук Оксана ВалеріївнаВчитель української мови та літературиВища категоріяУчитель-методист
Сабашна Тетяна ВасилівнаВчитель української мови та літератури1 категорія
Сухініна Тамара ВасилівнаВчитель української мови та літературиВища категоріяСтарший учитель
Володченко Тамара ГеоргіївнаВчитель зарубіжної літературиВища категоріяУчитель-методист, Відмінник освіти
Якименко Ірина ВолодимирівнаВчитель зарубіжної літературиВища категорія
Безвершенко Тетяна ПетрівнаВчитель англійської мовиСпеціаліст
Дацків Наталія АнатоліївнаВчитель англійської мови2 категорія
Порошина Ярослава БроніславівнаВчитель англійської мовиВища категоріяСтарший учитель, Відмінник освіти
Савотікова Людмила ВолодимирівнаВчитель англійської мови2 категорія
Хаджемітєва Ольга ФедорівнаВчитель англійської мови1 категорія
Юхименко Антоніна ГригорівнаВчитель англійської мовиВища категорія
Ярмулківська Анна ЛеонідівнаВчитель англійської мовиСпеціаліст
Скоморохова Валентина ВасилівнаВчитель англійської мови та німецької мовиВища категорія
Снігур Тетяна ОлександрівнаВчитель англійської мови та німецької мовиВища категоріяУчитель-методист, Відмінник освіти
Васільєва Ольга МихайлівнаВчитель німецької мови1 категорія
Біла Ольга ВасилівнаВчитель математикиВища категоріяСтарший вчитель
Бондарчук Наталія МиколаївнаВчитель математикиВища категоріяУчитель-методист
Загорулько Олена ВалеріївнаВчитель математикиВища категоріяСтарший учитель
Литвин Валентина МиколаївнаВчитель математикиВища категоріяСтарший учитель
Посікера Ірина ПавлівнаВчитель математикиВища категоріяУчитель-методист
Куніцька Тетяна ПетрівнаВчитель інформатикиВища категорія
Потіха Світлана АндріївнаВчитель інформатикиСпеціаліст
Шевчук Ганна ВалеріївнаВчитель інформатики2 категорія
Незабитовський Ігор МиколайовичВчитель фізикиВища категоріяУчитель-методист, Відмінник освіти
Савушкіна Катерина КузьмівнаВчитель фізикиВища категоріяСтарший вчитель
Сідий Володимир ІвановичВчитель фізикиВища категоріяСтарший учитель, Відмінник освіти
Храмченко Євгенія ВікторівнаВчитель фізикиСпеціаліст
Бородієнко Галина АндріївнаВчитель хіміїВища категоріяСтарший учитель
Хмара Олена МихайлівнаВчитель хіміїСпеціаліст
Чернятинська Наталія ЯківнаВчитель хіміїВища категоріяСтарший учитель, Відмінник освіти
Діденко Людмила СтепанівнаВчитель історії та етикиВища категоріяСтарший учитель
Сафонова Світлана ОлексіївнаВчитель історії та етикиВища категоріяСтарший учитель
Гришко Олена ВолодимирівнаВчитель історії та правознавстваВища категоріяСтарший учитель
Прахніцька Валентина ВасилівнаВчитель біологіїВища категоріяСтарший учитель
Тарасюк Людмила ІванівнаВчитель біології та географіїВища категоріяУчитель методист, Відмінник освіти
Ткаченко Ірина ПавлівнаВчитель біології та географіїВища категоріяСтарший учитель
Полевик Галина ОлексіївнаВчитель географіїВища категоріяУчитель-методист
Шалабай Наталія ОлександрівнаВчитель географії та медициниВища категорія
Бодянська Ольга ОлександрівнаВчитель з основ здоров'яіВища категорія
Гамоля Катерина ПавлівнаВчитель початкових класівСпеціаліст
Гладченко Катерина МиколаївнаВчитель початкових класів2 категорія
Голуб Наталія ОлександрівнаВчитель початкових класівВища категорія
Грицаєнко Оксана ВасилівнаВчитель початкових класів1 категорія
Добруцька Оксана ВасилівнаВчитель початкових класівВища категорія
Дронова Світлана ВолодимирівнаВчитель початкових класівВища категоріяСтарший учитель
Івасенко Ніна ГригорівнаВчитель початкових класівСпеціаліст
Канівець Тетяна МиколаївнаВчитель початкових класівВища категоріяСтарший учитель
Карась Надія ІванівнаВчитель початкових класівВища категоріяУчитель-методист, Відмінник освіти
Ковриженко Наталія ВікторівнаВчитель початкових класівВища категорія
Масюк Олена ІванівнаВчитель початкових класівСпеціаліст
Пашковська Олена ЛеонідівнаВчитель початкових класів1 категорія
Рибачок Ольга ВікторівнаВчитель початкових класівСпеціаліст
Рябова Олена ЯківнаВчитель початкових класівВища категоріяУчитель-методист
Семенець Оксана ЯрославівнаВчитель початкових класівВища категорія
Слободяник Наталія ОлександрівнаВчитель початкових класівВища категоріяУчитель методист
Степанюк Тетяна ЮріївнаВчитель початкових класівСпеціаліст
Шевченко Валентина ВолодимирівнаВчитель початкових класівВища категоріяУчитель методист
Целованський Андрій МиколайовичВчитель Захисту Вітчизни, фізичної культуриСпеціаліст
Сліпенчук Людмила ОлександрівнаВчитель музикиВища категоріяСтарший учитель
Кононенко Олеся МихайлівнаВчитель образотворчого мистецтва1 категорія
Волощук Наталія ОлександрівнаВчитель фізичної культури1 категорія
Степанов Сергій АнатолійовичВчитель фізичної культуриСпеціаліст
Панченко Василь ГригоровичВчитель фізичної культуриВища категоріяСтарший учитель
Пилипенко Олена МиколаївнаВчитель фізичної культуриСпеціаліст
Сліпенчук Михайло МихайловичВчитель фізичної культуриВища категоріяСтарший учитель
Чехович Валентина СергіївнаВчитель фізичної культуриВища категоріяСтарший учитель
Дронов Андрій РафаеловичВчитель трудового навчанняВища категоріяСтарший учитель
Негода Тетяна ВасилівнаВчитель трудового навчанняВища категоріяСтарший учитель
Мирончук Оксана Михайлівнасоціальний педагогВища категорія
Герасімюк Тамара ВолодимирівнаПсихологВища категоріяМетодист
Кудрявцева Тетяна АнатоліївнаПсихологВища категорія
Лавринюк Алла ВікторівнаПсихолог2 категорія
Дронова Тамара ВасилівнаЗавідувач бібліотекиВища категоріяПровідний бібліотекар
Матвєєва Ганна ТрохимівнаЛогопетВища категоріяУчитель методист
Бондаренко Анастасія Олександрівнакерівник гуртка, педагог-організаторСпеціаліст

/Files/images/3с.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 1789

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.